Auctioneers, Brokers & Sales BVBA

Voor alle veilingen gelden de verkoopsvoorwaarden dewelke u kan terugvinden onderaan de pagina.
Biedingen worden enkel schriftelijk of via de website aanvaard.

NU IN VERKOOP TE MECHELEN

INGEVOLGE NALATENSCHAP T.V.V. DE ERFGENAMEN

PARTICULIERE INBOEDEL IN 1 LOT
STIJLVOL INTERIEUR w.o. MEUBELEN : * TOILETMEUBEL MET MARMEREN TOP * DEKENKOFFER * BIBLIOTHEEKMEUBEL * DUBBEL NOTARISBUREEL * WAND-/MUURTAFEL * SCHOMMELSTOEL * KERKSTOEL * T.V.-/AUDIO-/VIDEOMEUBEL * DRESSOIR * VOORRAADKAST * EETKAMERENSEMBLE * HALL-/VESTIARIEMEUBEL * BRUIN LEDEREN SALONENSEMBLE * … SCHILDERIJEN – LITHO’S – HOUTSKOOLTEKENING – POTLOODTEKENINGEN – … : * F. SCHMIDT – A.GITTE – WIM VAKEN * ARM. MATTHIJSSEN – A. SERVAES – GEENENS O. – S. BERNDT – BRIGITTE VAN BREEDAM – …CURIOSA E.A. :  * TAFELLAMP * VLOERTAPIJTEN * EET- & KOFFIESERVIES – LIMOGES PORSELEIN FRANCE * ELEKTRO SPIERSTIMULATOR * DIGITAAL FOTOKADER * VERGULDE KANDELAARS * …

KOSTENVERHOGING : + 20 % OPGELD – GEEN B.T.W.

BEZICHTIGING UITSLUITEND NA TELEFONISCHE AFSPRAAK – 0474/82 60 40
IN DE VEILINGZAAL TE 2800 MECHELEN – PAARDENKERKHOFSTRAAT 206

FOTO-OVERZICHT ONDERAAN.
CATALOGUS JSJ VOOR DETAILINFO IN PDF.FOMAAT ONDERAAN

BIEDINGEN PER STUK/LOT VANAF HEDEN MOGELIJK !!!

TOEWIJZING ONDER VOORBEHOUD VAN AKKOORD VAN OPDRACHTGEVERS

Bekijk de foto's